جراحی بینی

بهترین جراح بینی استخوانی در تهران【سال 1402】❤ + هزینه و نمونه کار ⭐

بهترین جراح بینی استخوانی در تهران

رینوپلاستی که به عنوان جراحی بینی نیز شناخته می شود، یکی از رایج ترین انواع جراحی های زیبایی است. رینوپلاستی شکل بینی شما را تغییر می دهد تا ظاهر شما را بهبود بخشد یا مشکلات پزشکی را که در نحوه تنفس شما اختلال ایجاد می کند، برطرف کند. این عمل می تواند انحراف تیغه بینی یا شکستگی بینی را اصلاح کند در این مقاله به بهترین جراح بینی استخوانی در تهران می پردازیم

معرفی بهترین جراح بینی استخوانی در تهران + لیست 10 تایی

در لیسات زیر به معرفی 10 پزشک برتر بهترین جراح بینی استخوانی در تهران می پردازیم در ادامه همراه ما باشید.

دکتر محسن نراقی

دکتر محسن نراقیجراح آنلاین

متخصص گوش، گلو، بینی و جراحی سر و گردن
استاد دانشگاه و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران

امتیاز ⭐⭐⭐⭐⭐

دکتر محسن نراقی با شماره نظام : ۳۴۹۳۳ رتبه اول کشوری در آزمون جامع پزشکی ایران رتبه اول فارغ التحصیلان دانشگاه علوم پزشکی تهران ، رتبه اول کشوری در بورد تخصصی گوش و حلق و بینی و جراحی سروگردن ، بورد فوق تخصصی جراحی پلاستیک و ترمیمی صورت از فدراسیون جهانی جراحی پلاستیک و ترمیمی صورت ، بورد فوق تخصصی جراحی پلاستیک و ترمیمی صورت از بورد اروپایی جراحی پلاستیک و ترمیمی صورت ، فلوی رسمی بورد تخصصی گوش و حلق و بینی و جراحی سروگردن اروپا فلوشیپ راینولوژی و جراحی اندوسکوپیک بینی و سینوس از دانشگاه کارل فرانسنس و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران

اطلاعات تماس دکتر محسن نراقی

آدرس مطب: خیابان ولی عصر - نرسیده به میدان ونک - بین خیابان 12 و 14 - پلاک 2417 ،واحد 9

دکتر ابراهیم رزم پا

دکتر ابراهیم رزم پاجراح آنلاین

جراح گوش حلق و بینی
استاد تمام و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران

امتیاز ⭐⭐⭐⭐⭐

دکتر ابراهیم رزم پا با شماره نظام پزشکی 20464  جراح و متخصص گوش و حلق و بینی و فلوشیپ جراحی سر و گردن از آمریکا ، استاد و هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران ، جراحی پلاستیک بینی ،آندوسکوپی سینوس، با سابقه بیش از ده هزار جراحی بینی هچنین ایشان مولف کتاب سپتورینوپلاستی منبع معتبر فارسی جراحی بینی با همکاری جراحان هستن.

دکتر بشارتی زاده

دکتر بشارتی زاده جراح آنلاین

جراح پلاستيک بينی وصورت
متخصص و جراح گوش حلق و بینی

امتیاز ⭐⭐⭐⭐⭐

دكتر روزينا بشارتي زاده شماره نظام پزشکی: 61898 جراح و متخصص گوش و حلق و بيني و حنجره و اندوسكوپي سينوس و جراحي پلاستيك بيني و صورت عضو انجمن جراحان گوش و حلق و بيني ايران ، عضو انجمن راينولوژي ايران عضو انجمن جراحي پلاستيك صورت اروپا هستند ايشان در سال 1381 موفق به كسب رتبه سوم كشوري در ازمون بورد تخصصي جراحي گوش و حلق و بيني شده است.

اطلاعات تماس دکتر بشارتی زاده

آدرس مطب: تهران،خیابان آفریقا،بین چهارراه جهان کودک و پل میرداماد برج نگین آفریقا،واحد۴۰۳

دکتر مهرداد نادریان

دکتر مهرداد نادریانجراح آنلاین

متخصص گوش و حلق و بینی فلوشیپ فوق تخصصی رینولوژی
جراح پلاستیک بینی و صورت

امتیاز ⭐⭐⭐⭐⭐

درباره دکتر مهرداد نادریان با شماره نظام : 44778 دکتر مهرداد نادریان عضو رسمي انجمن جراحان پلاستيك صورت اروپا، با نوزده سال سابقه در زمینه جراحی بینی، جراحي سينوس، جراحی پلک، سایر جراحی های زیبایی صورت و تمامي زمينه هاي جراحي گوش و حلق و بيني و سر و گردن و استاد دانشگاه از سال1383 در دانشگاه علوم پزشکي آزاد تهران به آموزش دانشجويان پزشگي می پردازند

اطلاعات تماس دکتر مهرداد نادریان

آدرس مطب: پاسداران - نبش بوستان یکم - ساختمان پزشکان 207 - واحد 13

دکتر علیرضا محبی

دکتر علیرضا محبیجراح آنلاین

فلوشیپ فوق تخصصی جراحی بینی و سینوس
دانشیار دانشگاه علوم پزشکی ایران

امتیاز ⭐⭐⭐⭐⭐

دکتر علیرضا محبی شماره نظام : ۷۵۴۴۸ دانشیار دانشگاه علوم پزشکی ایران ، عضو آکادمی جراحان گوش و حلق و بینی آمریکا ، عضو انجمن گوش و حلق و بینی ایران ، عضو مرکز تحقیقات گوش و حلق و بینی و جراحی سر و گردن ، فلو شیب فوق تخصصی جراحی بینی و سینوس هستند

اطلاعات تماس دکتر علیرضا محبی

آدرس مطب: زعفرانیه- خیابان مقدس اردبیلی - مجتمع تجاری پالادیوم - ورودی اداری - طبقه 9 شمالی-واحد ۹۰۶

دکتر شاهین باستانی نژاد

دکتر شاهین باستانی نژاد جراح آنلاین

جراح و متخصص گوش،گلو،بینی
دانشیار دانشگاه علوم پزشکی تهران

امتیاز ⭐⭐⭐⭐⭐

دکتر باستانی نژاد شماره نظام 97871 جراح و متخصص گوش، گلو و بینی، جراح پلاستیک بینی و دانشیار دانشگاه علوم پزشکی دانشگاه تهران عضو کمیته علمی انجمن راینولوژی و فاشیال پلاستیک ایران و آندوسکوپی بینی، سینوس و قاعده جمجمه

اطلاعات تماس دکتر باستانی نژاد

آدرس مطب: میدان ونک، چهاراه جهان کودک، خیابان صانعی، پلاک 1، واحد 6

دکتر لیلا ملکی

دکتر لیلا ملکیجراح آنلاین

جراح و متخصص گوش،گلو،بینی

امتیاز ⭐⭐⭐⭐⭐

دکتر لیلا ملکی شماره نظام پزشکی: 101187 متخصص جراحی گوش و حلق و بینی و سرو گردن ، فارغ التحصیل گوش و حلق و بینی از دانشگاه شهید بهشتی

اطلاعات تماس دکتر لیلا ملکی

آدرس مطب: تهران، زعفرانیه خیابان مقدس اردبیلی،نبش خیابان فرخ،ساختمان فرخ،طبقه ۳،واحد ۳۰۵

چه بینی استخوانی گفته می‌شود ؟

بینی استواخی یک نوع بینی است که شکل آن شباهت زیادی به نوک یک استوا دارد، به این معنا که از جانب‌ها متقارن و تقریباً مستقیم به بیرون می‌آید، بدون این که به شدت برجسته یا جلو برزنده باشد. این نوع بینی به ویژه در برخی از جوامع به عنوان نشانه‌ای از زیبایی مورد توجه قرار گرفته است. بینی استواخی ممکن است با تنوع‌های مختلفی در اندازه، عرض و شکل دیده شود، اما ویژگی مشترک آن عدم برجستگی زیاد از صورت است که به آن شکل استواخی می‌دهد.بهترین جراح بینی استخوانی در تهران

ویژگی هایی بینی استخوانی

بینی استوانی یک نوع بینی است که شکل آن به صورت استوانی یا بیضوی نزدیک به استوا است. این نوع بینی به ویژه به اندازه طولانی‌تر از عرض و به صورتی که از جانب‌ها تقریباً مستقیم به بیرون بیافتد، شناخته می‌شود. ویژگی‌هایی که معمولاً به بینی استوانی نسبت داده می‌شوند عبارتند از:

1. شکل استوانی: بینی استوانی شکلی استوانی یا بیضوی دارد، به این معنا که طول آن بیشتر از عرض است و از جانب‌ها به صورت مستقیم و تقریباً افقی به بیرون می‌آید.

2. کمترین برجستگی: در بینی استوانی، نوک بینی یا بخش بالایی آن کمترین برجستگی را دارد و به طور کلی با سطح صورت تراز و هم‌پیوسته است.

3. تناسب با صورت: بینی استوانی به عنوان یک نوع بینی تا حدی به صورت تطبیق می‌یابد و تناسبی با دیگر ویژگی‌های صورت ایجاد می‌کند.

4.عدم برجستگی زیاد: یکی از ویژگی‌های مشترک بینی استوانی، عدم برجستگی زیاد از صورت است. به این معنا که بینی به طور قابل توجهی از سایر اجزای صورت بیرون نمی‌آید.

بینی استوانی ممکن است در اندازه‌ها و شکل‌های مختلف دیده شود، اما ویژگی مشترک آن شکل استوانی و عدم برجستگی زیاد از صورت است.

نکات مهم برای جراحی بینی استخوانی در تهران کدامند ؟

جراحی بینی استخوانی یا رینوپلاستی استخوانی یک فرآیند جراحی تغییر شکل و ساختار استخوان‌ها و بافت‌های نرم بینی بینی است. این جراحی به منظور تصحیح مشکلات اختلالات تنفسی، زیبایی‌شناسی یا ترکیبی از آنها انجام می‌شود. در نظر داشته باشید که جراحی بینی یک فرآیند جدی است و نیازمند مهارت و تخصص پزشک متخصص جراحی پلاستیک یا جراحی سر و گردن است. در زیر نکات مهمی که در جراحی بینی استخوانی باید در نظر گرفته شوند، آمده است:

1. مشاوره کامل جراحی بینی

مهم‌ترین قدم قبل از جراحی بینی، مشاوره با یک پزشک متخصص جراحی پلاستیک است. در این مرحله، اهداف، توقعات و مشکلات شما مورد بررسی قرار می‌گیرند و پزشک شما را در مورد راه‌های تصحیحی مختلف راهنمایی می‌کند.

2. انتخاب پزشک متخصص

انتخاب پزشک با تجربه و تخصص در جراحی بینی استخوانی بسیار مهم است. بررسی تجربه‌های پزشک، مشاهده نمونه‌های کارهای قبلی و مطالعه نظرات بیماران قبلی می‌تواند به شما کمک کند تا پزشک مناسبی را انتخاب کنید.

3. برنامه‌ریزی دقیق

پزشک شما باید یک برنامه‌ریزی دقیق برای جراحی شما داشته باشد. این برنامه شامل تغییرات مورد انتظار در ساختار استخوانی بینی، تغییرات نرم‌افزاری، و همچنین جزئیات مراحل جراحی و پساعمل می‌شود.

4. تجربه جراح

تجربه و تخصص جراح بسیار مهم است. پزشک با تجربه بهتر می‌تواند با مشکلات و نواحی حساس بینی بهتر کنار بیاید و نتیجه بهتری را ایجاد کند.

5. نتایج واقع‌گرایانه

در مرحله مشاوره، توقعات و نتایج واقع‌گرایانه باید با شما بحث شود. انتظار داشتن بینیی کاملاً متفاوت از ساختار اصلی شما، ممکن است توسط پزشک به عنوان یک توقع نامعقول مورد بررسی قرار گیرد.

6. آمادگی جسمانی و روانی

قبل از جراحی، باید به طور کامل برای جراحی آماده شوید. این شامل آزمایش‌های پیش‌جراحی، تغذیه مناسب، قطع سیگار (اگر مصرف‌کننده هستید) و آمادگی روانی برای تغییرات در ظاهر شما می‌شود.

7. بعد از عمل جراحی بینی استخوانی

پس از جراحی، بازیابی صحیح و مراقبت از ناحیه جراحی بسیار مهم است. باید دستورالعمل‌ها و توصیه‌های پزشک را به دقت دنبال کنید تا بهبودی بهتر و سریع‌تر داشته باشید.

به طور کلی، جراحی بینی استخوانی یک فرآیند جدی است که نیازمند آمادگی کامل و همکاری با پزشک متخصص است. پیش از تصمیم‌گیری نهایی، باید تمام جنبه‌ها و نکات مهم را با پزشک خود مطرح کنید.

فرق بینی گوشی و بینی استخوانی

فرق بینی گوشی و استخوانی به معنای مختلف دو نوع ساختار بینی در بدن است. این دو اصطلاح به دو نوع متفاوت از شکل و ساختار بینی اشاره دارند. در زیر توضیحاتی در مورد هر دو نوع بینی آورده شده است:

بینی گوشی (Cartilaginous Nose)

بینی گوشی یا بینی کم‌استخوانی، شکلی از بینی است که بخش اصلی آن از بافت‌های غضروفی ساخته شده است. این نوع بینی شامل غضروف‌هایی در قسمت جلویی و میانی بینی می‌شود و معمولاً در قسمت بالایی و وسط بینی به شکل منحنی تغییر می‌کند. بینی گوشی ممکن است در برخی افراد به علت نسبت غضروف به استخوان بیشتر، نسبت به بینی استخوانی به نرمی و انعطاف‌پذیری بیشتری داشته باشد.

بینی استخوانی (Bony Nose)

بینی استخوانی یا بینی سفت‌استخوانی، شکلی از بینی است که بخش اصلی آن از استخوان‌ها ساخته شده است. در این نوع بینی، بخش اصلی از بالای بینی تا پلکان بینی از استخوان‌ها تشکیل شده است و ممکن است به شکل مستقیم و تخت یا به صورت پرشده و منتفی باشد. بینی استخوانی ممکن است در برخی افراد نسبت به بینی گوشی سفت‌تر و کم‌انعطاف باشد.

فرق بین این دو نوع بینی عمدتاً در ساختار بافت‌ها و استخوان‌ها و نحوه تشکیل بخش‌های مختلف بینی است. همچنین، نوع بینی هر فرد می‌تواند به تناسب با ویژگی‌های ژنتیکی، نژاد، ویژگی‌های چهره‌ای و جمجمه‌ای او متفاوت باشد.

جراحی بینی استواخی یک نوع از جراحی زیبایی بینی است که به منظور اصلاح شکل و استوایی بینی انجام می‌شود. اگر می‌خواهید در مورد جراحی بینی استواخی در تهران اطلاعاتی کسب کنید، لازم است به نکات زیر توجه داشته باشید:

1. انتخاب پزشک متخصص و ماهر

انتخاب پزشک مناسب و تخصصی برای انجام جراحی بینی استواخی بسیار اهمیت دارد. پیشنهاد می‌شود تا مطمئن شوید که پزشک دارای تخصص و تجربه کافی در انجام این نوع جراحی است.

2. مشاوره قبل از جراحی بینی

قبل از تصمیم‌گیری در مورد جراحی توسظ بهترین جراح بینی استخوانی در تهران مهم است با پزشک مشاوره کنید. در این مرحله، می‌توانید انتظارات، تمایلات و سوالات خود را با پزشک مطرح کرده و اطلاعات دقیق‌تری در مورد فرآیند جراحی و نتایج آن کسب کنید.

3. تجربه و نمونه‌های کارها

پیشنهاد می‌شود قبل از انتخاب پزشک، نمونه‌های از کارهای جراحی بینی استواخی انجام شده توسط او را بررسی کنید. این نمونه‌ها می‌توانند به شما کمک کنند تا از تجربه و مهارت پزشک مطلع شوید.

4. تجهیزات و فناوری مورد استفاده

اطمینان حاصل کنید که پزشک از تجهیزات و فناوری مدرن در جراحی استفاده می‌کند. فناوری‌های پیشرفته می‌توانند در بهبود نتایج و کاهش ریسک‌ها مؤثر باشند.

5. پیش‌آمادگی قبل از جراحی

پزشک ممکن است شما را به تعدادی آزمایش و تست قبل از جراحی ارجاع دهد تا از وضعیت سلامتی و مناسبی برای جراحی اطمینان حاصل کند.

6. مراقبت‌های پس از جراحی

پس از جراحی بینی استواخی، نیاز به مراقبت‌های ویژه‌ای دارید. پزشک شما باید دستورالعمل‌های دقیق در مورد مراقبت‌های پس از جراحی، مصرف داروها، تغذیه و فعالیت‌ها را به شما بدهد.7. نتایج و زمان بهبود

نتایج نهایی پس از جراحی بینی استواخی ممکن است مدت زمانی طولانی‌تر از دیگر جراحی‌ها به طول بیانجامد. به پزشک خود در مورد زمان بهبود و نتایج نهایی پس از جراحی پرسش کنید.

در هر مرحله از جراحی بینی استواخی، ارتباط با پزشک و پیروی از دستورات و توصیه‌های او بسیار مهم است تا نتایج بهتری حاصل شود.

کدام مدل بینی نیمه فانتری یا طبیعی برای بینی استخوانی مناسب هست ؟

هزینه جراحی زیبایی بینی استخوانی در تهران

هزینه جراحی زیبایی بینی استخوانی در تهران بستگی به عوامل مختلفی دارد که شامل تخصص و تجربه پزشک، مکان مطب یا بیمارستان، سطح پیچیدگی جراحی، نوع تجهیزات استفاده شده، منطقه جغرافیایی و سطح اقتصادی شهری و دیگر عوامل می‌شود.بهترین جراح بینی استخوانی در تهران

به طور کلی، جراحی بینی استخوانی به دلیل پیچیدگی بیشتر نسبت به جراحی‌های ساده‌تر، معمولاً هزینه بیشتری نیاز دارد. هزینه ممکن است در بازه‌های مختلف قرار گیرد، اما به طور تخمینی می‌توانید در تهران هزینه جراحی بینی استخوانی را در بازه 20 تا 80 میلیون تومان یا بیشتر تخمین زد.

به هر حال، توصیه می‌شود که پیش از انجام هر نوع جراحی، با پزشک‌های متخصص در تهران مشورت کنید. پزشک شما با توجه به وضعیت شما و نیازهایتان، تخمین دقیق‌تری از هزینه را ارائه خواهد داد. همچنین، مهم است به جز هزینه، تجربه و تخصص پزشک را نیز در نظر بگیرید تا نتایج بهتر و ایمن‌تری را تجربه کنید.

امتیاز کاربران: 4.84 ( 4 رای)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا